Samsung Kasası Soyulan Cihaza Kullanıcı Hatası Dedi.

Murat T. |

Samsung n7000 telefon kasası soyuluyor. Bıktım artık bu Samsung telefonların basit kasalarından. Garanti bitti yine soyuluyor, yine soyuluyor . Milyarlık telefona basit kasa takıyorlar sorunumu düzeltmezseniz bir daha Samsung'tan hafıza kartı bile almayacağım. O kadar para verdim karşılaştığım duruma bakın. Bir de beni sorumlu tutuyorlar, sanki soyulan kasayı ben monte ettim. Telefona para istiyorlar.

Etiketler :

Kasa-Panel Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Mart
  14:25

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Murat T.
  21 Mart
  17:14

  hiç memnun olmadım nasıl benım hatam kasa soyuluyo bıdaha samsung hiçbişey almıcam

 • 17 Mart
  18:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.