Samsung Kasa Soyulmasına Kullanıcı Hatası Dedi.

Recep İ. |

Hacı Halil mah. Şehit Numandede Cad. İkiz Apt. No:2 Gebze - Kocaeli adresindeki Samsung KVK yetkili servisine Samsung Galaxy note 2 telefonumdaki kasa soyulması nedeni ile gittim. Kullanıcı hatası olmayan ve garanti kapsamında olan telefonumu bu neden ile götürdüğüm de yetkili personeliniz , telefona hiç bakmayarak direk bir kaç neden sayarak kullanıcı hatası olduğunu söyledi.

Telefonumun aşırı ısınma problemini olduğunu söyledim. Bana ciddiyetsiz bir şekilde o problem benim telefonumda da var diyerek beni başından sağmak istedi. Aynı şubede ki başka personele aşırı ısınma şikayeti nedeni ile telefonu verdim, fakat kasa soyulması ile ilgili hiç bir işlem yapılmadı.

Etiketler :

Isınma Kasa-Panel Garanti Kapsam Yetkili Servis Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ağustos
  12:29

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 05 Ağustos
  00:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi