21 Şubat 2013

Samsung Kapakta Açıklık!

Samsung note-II telefonu 1 hafta önce internetten satın aldım, ancak telefonun sağ alt kısmında 1 mm lik bir açıklık mevcut. ben anlamıyorum bu Samsung ta kalite kontrol diye bir şey yok mu? o cihaz o şekilde nasıl paketlenip sevke hazır hale gelmiş anlamadım.

Ürün değişimi için ise şöyle bir sorun oldu satın aldığım internet sitesi ithalatçı firma olan Samsung elektronik e yönlendirdi orası da Adana daki teknik servise yönlendirdi oraya gönderdik telefonu, orası da garanti belgesinde ithalatçı firma onayı yani Samsung un onayı olmasına rağmen satıcı firma onayı olmadığı için bize haber vermeden telefonu kargoya bize gönderilmek üzere vermişler.

Fatih 79 Okunma

Cevaplar

  • Fatih25 Nisan 2014

    22.02.2013 cevabınıza istinaden Adana Başarı servisine değişim talebiyle tekrar cihazımızı gönderdik fakat yine yazılım güncelleme yapılıp cihaz tarafımıza gönderildi ancak bir süre sonra aynı problemleri yaşamaya devam ettik bunun üzerine samsung Adaser yetkili servisine 29.04.2013 tarihinde cihazı tekrar kontrol için verdik yine yazılım yüklenip tarafımıza telefon teslim edildi, şikayetlerin devam etmesi üzerine 03.05.2013te tekrar Adaser servisine gönderdik teknik servis şefi Kore den yeni bir yazılım bekleyip cihaza yükleyeceğini ve 10gün içerisinde sorunu çözeceğini söyledi ve 14.05.2013te cihazı tarafımıza teslim etti, cihaz o günden beri sorunsuz çalışmaktayken 17.04.2014te 4.3versiyon güncellemesini yüklemek istediğimizde kablosuz ağlardan versiyon güncellemesinde telefonunuz modifiye edilmiştir uyarısıyla karşılaştık samsung Türkiye ile görüştüğümüzde versiyon güncellemesini Kies programı ile yapmamızı önerdiler. güncellemeyi yaptıktan sonra cihaz güncellemeyi algıladı fakat arama yapmak istediğimizde "Ağda kayıtlı değil" uyarısı vermeye başladı ve arandığımızda "ulaşılamıyor" sesli mesajı karşı tarafa gitmektedir. samsung Türkiye ile tekrar görüştüğümüzde cihaza sıfırlama işlemini birlikte yaptıktan sonra çözülemeyince cihazı mersindeki Akgüven soğutma servisine göndermemizi istediler.Akgüven soğutma cihazı kontrol ettiğinde cihaza ROOT atıldığından garanti dışında kaldığını bildirdi ve tutanak tuttu. cihazımız yetkili servisleriniz dışında hiç bir yerde işlem görmemesine rağmen garanti dışına nasıl çıktığı konusunda hiçbir fikrimiz yoktur. kaldı ki cihazımız alındığı günden buyana 5defa yazılım probleminden dolayı yetkili servislerinize gönderilmiş ve sorun çözülememiştir sonuç olarak cihazımızın garanti kapsamında değiştirilmesi hususunda gereğini bilgilerinize rica ederiz.

  • Samsung Telefon Temsilcisi22 Şubat 2013

    1646985 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazı ile ilgili bilgi alınarak, gerekli yönlendirmeler yapılmıştır. Konunun takibinin Samsung Çağrı Merkezi tarafından yapılacağı yönünde bilgi aktarılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön