Samsung Kanal Geçişleri Yavaş.

Levent G. |

Gecen yıl almış olduğum Samsung TV geçişlerinin yavaş olduğunu fark ettim başka TV ile karşılaştırdığımda.

Etiketler :

Yazılım - Program

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Levent G.
  10 Aralık
  22:55

  Hiç bir şekilde çözüm bulunmamıştır servis yollama talep edilmiş olup ücret talep edilmiştir. Samsung gibi büyük bir firmaya yanlis üretilen bir cihaz modeli için araştırma yapılıp hataları nı duzeltmesini beklerdim sanırım samsung 6510 tv üretim hatasidir bunu okuyan herkeze sesleniyorum kanal gecidleri 3 saniyede olmakta cok sinir bozucu.

 • 10 Aralık
  13:17

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 06 Aralık
  11:25

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr