Samsung Kampanyasıyla Yanılttı.

Ersin E. |

Samsung Firması tarafından Babalar Günü'ne özel düzenlenen Gear Fit kampanyasına 18.06.2014 tarihinde başvurumu yaptım ve firma bana aşağıdaki mesajı gönderdi; "Samsung Babalar Günü S5'e Gear Fit Hediye Kampanyası stokları 10.000 adetle sınırlıdır. Kampanya katılım adedine ulaşmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz."

Bilgi almak için müşteri hizmetlerini aradım ve tatmin olmadım. Oradaki arkadaşında çok fazla bir bilgisi yoktu zaten konu ile. En başta bir kazananlar listesi yok ortada ve açıklayacak bir Samsung yetkilisi de yok sanırım. Uzun zamandır, Samsung markasını tüm çevreme tavsiye ederken büyük hata yaptığımı anladım, çünkü Samsung tarafından kandırıldığımı düşünüyorum.

Etiketler :

Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersin E.
  07 Temmuz
  23:03

  Samsung Müşteri Hizmetleri site üzerinden sadece yanıltıcı bilgiler yayınlamak yerine keşke benim sorunuma çözüm bulmayı deneseydi. Şikayetimde belirttiğim gibi bir kampanya düzenleyip sonuçlarını tüketiciler ile paylaşmamak nasıl bir uygulamadır? Etik normlar çerçevesinde tüketici hakları göz önünde bulundurularak hareket edilmesi ne denli zor olabilir?

 • Ersin E.
  05 Temmuz
  12:34

  "acinasi bir yaklaşım tarzıdır." olarak son kelimelerimi düzeltiyorum

 • Ersin E.
  05 Temmuz
  12:30

  Yanıltıcı bir bilgi sunulmakta bu siteye kayıt esnasında verilen bilgilerin doğruluğunu site tarafından denetlenmektedir. Bu ne kadar basit ve açıcı bir yaklaşımdır.

 • 04 Temmuz
  11:00

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 02 Temmuz
  00:09

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi