Samsung Kampanya Kaydımı İptal Etti.

Erol S. |

Nautilus Samsung'dan 13.06'da siyah S5 aldım. Saat kampanyası için form doldurdum fatura mail attım. 15.06'da telefonu beyaz ile değiştim yeni fatura verdiler. İki faturaya da tarih yazmamışlar. Samsung'dan S5'i beyazla değiştikten sonra mail geldi faturada tarih yazmıyor, düzelttirin diye.

Elimdeki beyaz tel faturasını tarih yazdırıp imzalattım ve mail attım ve detaylı açıklama yazdım süreç ile ilgili. Maili alan kişi maili okumadan bana yazdığı mail şu; formdaki imei ile faturadaki farklı kaydınız iptal oldu.

Etiketler :

Kampanya-Taksit Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Haziran
  14:35

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 26 Haziran
  18:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.