Samsung Kampanya Hakkım Olan Bonus Puan Yüklenmiyor!

Hicran Yeşildağ G. |

13 Eylülde Samsung S5 mini %15 Bonus puan kampanyasından yararlanmak üzere ilgili telefonu satın aldım. Bonus.com.tr de de belirtilen kampanyadaki bütün şartları yerine getirdim.( kampanyaya dahil olan samsung mağazasından alışveriş yapmak, bedelin bonus kredi kartımdan tek çekim çektirmek) kampanyada puanın anında karta yükleneceği yazmasına rağmen bugüne kadar yüklenen bir puan yok.Kaldı ki Samsung müşteri hizmetlerini de aradım kampanyadan haberleri de yok araştıralım dönelim dediler arayan yok.Vaat edilen puanlarımın kartıma yüklenmesini aksi taktirde alışveriş işleminin iptal olmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hicran Yeşildağ G.
  23 Eylül
  14:44

  Sorunum 10 gündür çözülmedi.samsung terracity antalya bayisinin samsung merkezden ELif hanımla defalarca görüşmelerine rağmen ufacık bir meseleyi çözemediler.Pankartlarla insanları çekip ürün satıp vaad ettikleri şeyleri yerine getirmemeleri sonucu bu hafta yasal süreç başlatıyorum ve bundan sonra gerçekten her fırsat ve gerçek veya sanal olsun her ortamda samsung kampanyalarına aldanmamalarını sorun yaşayabileceklerini işin kötüsü sorunlarının çözülemeyeyeceği konusunda reklamasyon yapacağımı bildiririm.

 • Hicran Yeşildağ G.
  20 Eylül
  01:18

  18 EYLÜL 2014 de gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır diye ifade edilmiş fakat o görüşmede sadece sorunun ne olduğunu bana sordular ve hangi bayiden aldığımı sordular ben de burada yazdığım şeyi telefonda bir kez daha anlatmış oldum.
  Sıkıntının çözülmesi konusunda bilgilendirmedim.

 • 18 Eylül
  15:34

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 18 Eylül
  13:26

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi