Samsung Kamera Problemleri Ve Teknik Servis Sorunları!

Okan T. |

11.09.2014 Tarihinde Grand Neo i9060 Cihaz aldım. Tam 7 gün sonra arka kameradan dolayı garantiye gitti. Arka kamera düzeldi fakat bu seferde ekranda ve ön kamerada problemler çıktı. Tekrar servise yolladım. "Hata bulunamadı" yazıp geri yolladılar. Ardından tekrar farklı bir servise yolladım. Yine hata bulunamadı diye geri döndü.

Son olarak 22.11.2014 tarihinde İzmir Başarı'ya tekrar yolladım. Hata bulunamadı dediler. Teknik servisteki personel problem olmadığını söyledi. Telefonun yanında gönderdiğim resimli kanıt belgesinin yalan olduğunu söyledi. Bunun üzerine Samsung'u aradım. Bana cihazda parça değiştiğini söylediler. Bugün geldiğinde sadece format atıp yollamışlar.

Etiketler :

Kamera Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Okan T.
  27 Kasım
  11:54

  Servise yolla tekrar baksınlar cevap :) Hizmet anlayışınız bu kadar işte. 600-700 Liralık telefon için uğraşacak değilim atarım çöpe gider. Ama ürünün arkasında durmuyorsunuz. Dün diyorsunuz parça değişmiş, bugün diyorsunuz yazılım güncellenmiş. yollayım telefonu isterseniz hediyem olur size kullanırsınız bozuk bozuk

 • 27 Kasım
  11:54

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 27 Kasım
  11:15

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr