Samsung Kalitedi Düşük Ürün ve ilgisiz Servis!

Hüsamettin Y. |

Çamaşır makinemizi yakın zamanda aldık . Yeni makine olmasına rağmen çok çabuk arıza yaptı, servis çağırdık arızayı giderdiler. Sonra aynı arıza tekrarladı servisi tekrar çağırdık makine çalışır vaziyete geldi. Sonra tekrar bir arıza servisten yetkililer tekrar geldi . Sorunun önceki arızalardan farklı bir arıza olduğunu söylediler ve tamiri gerçekleştirmeden bize tekrar geleceklerini söylediler ve ayrıldılar.

Biz günlerdir gelecekler diye bekliyoruz. Müşteri hizmetleri ile defalarca görüştük -gelecekler diyorlar ama ortada kimse yok . Çok büyük bir firma olmasına rağmen Samsung'un müşteri sorunlarına karşı göstermiş olduğu bu ilgisizlik ve sorun çözme anlayışı tamamen bir fiyasko.

Etiketler :

Yetkili Servis Randevu Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Temmuz
  23:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi