Samsung Kafasına Göre Teknik Servis Randevumu İptal Etti.

Orhan T. |

Yaklaşık 10 gün kadar önce Samsung müşteri hizmetlerini arayarak daha bir kaç ay öncesi aldığım kurutmalı çamaşır makinemin deterjan haznesinde sorun olduğunu ve servisin konuyla ilgilenmesini rica ettim. Önce hafta içi iş çıkışı 5'ten sonra gelmeleri için bir dünya dil döktüm, ne yaptıysam ikna edemedim.

Ardından tatil günüm olan cumartesi günü geleceklerini teyit ettim ve cumartesi günü tüm gün servisi bekledim. Ne gelen oldu, ne de giden. Üstüne üstlük gelmeyeceklerini de bildirmediler. Pazartesi tekrar Samsung müşteri hizmetleri aradım, bana başvurumun kapatıldığını söylediler. Nedenini sorduğumda ulaşamadıklarını söylediler. Özetle Samsung müşteri hizmetlerine bence güvenmeyiniz.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Randevu Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Eylül
  19:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi