Samsung Kablumbağa Hızında Bir Hizmet.

Harun S. |

Samsung klima pişman ettirdi. Neden mi? 3 ay önce klima aldım, adam gibi kullanamadım. İyi ısıtmıyor. En önemlisi servis elemanları ile iyi bir arkadaş olursunuz çünkü evinizden çıkmazlar. Hizmetleri zayıf. Bilgilendirme yok.

Dış üniteyi söküyorlar kışın ortasında yerine ufacık bir ısıtıcı veremiyorlar. Sanki bana bedava verdiler klimayı paramla aldım.

Etiketler :

Isıtma Problemi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Harun S.
  09 Mart
  15:50

  yalan bilgi verilmedi kesinlikle

 • Harun S.
  09 Mart
  15:49

  bugün ilk kez genel müdürlükte şikayet departmanı ile görüştüm. kış gününde klimamım söküldüğünü 10 gündür cevap gelmediğini soğuktan hastanelik olduğumuzu, uFACIK bir ısıtıcı veremiyor musunuz diye şikayette bulundum. bu arkadaş da yine aynı şekilde boş konuşma yaptı. sorunumu çözmedi. kendisine bu sorunlarımı sen halledemessin müdürüne bildir dediğimde tamam dedi. yani akılı ben vermiş oldum. arkadaşlar lütfen ama lütfen Samsung marka klima almayın... .

 • 07 Mart
  15:57

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr

 • Harun S.
  07 Mart
  15:40

  Yalan söylüyorlar sorunum giderilmedi.