Samsung Kaba Müşteri Hizmetleri Mağduruyum.

Çınla T. |

Samsung 22 Ağustos'ta TV kurulumu talebi oluşturdum. Bugün 26 Ağustos, hala arayan soran yok. 4447711 aradığımda sizi servis ekipleri cepten aramışlar ama cebiniz meşgulmuş cevabı alıyorum. Peki siz meşgul çalan teli bir daha aramayı denemiyor musunuz sorusunu sorunca cevap yok. Kaçta aranmışım cevap yok. Uzun uğraşlar sonucunda servis ekibine kendim bir şekilde ulaştım. Telefondaki bayan kadar kaba bir insanla hayatımda konuşmadım. Cep numaramı istediğinde ekranda görüyor olmanız lazım dedim, 'görmüyorum hanfendi' diye dönük bir cevap aldım. Sizin cep numaranızı ben kendi ekranımda görüyorsam sizde görüyor olmalısınız diyince 'Size görmediğimi söyledim' diye terbyesizliğe ufflayarak devam etti.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çınla T.
  29 Ağustos
  21:10

  Ne cozumu ? Aramadilar bile

 • 28 Ağustos
  11:55

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi
   

 • 26 Ağustos
  22:41

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.