Samsung Israrla Telefonun Arızalı Olduğunu Kabul Etmiyor.

Alper Ş. |

Samsung Note 3 cep telefonu aldım. Telefon sürekli uygulama hatası veriyor. İki kez teknik servise gitti yapıldı diye geri verdiler ama nafile, şu an 3. kez serviste ve hala haber yok. Telefon ayıplı mal çıktı ama Samsung hala benim sabrımı deneyip telefonu değiştirmiyor. Resmen Samsung markasından soğudum.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alper Ş.
  21 Temmuz
  19:14

  Samsung'un bu site üzerinden 6 Temmuzda verdiği standart cevap disinda dikkate dahi alinmadim. Dün servisten geldiği için telefonu teslim aldım ve beklenen oldu, bugun telefon cekmemeye basladi. Telefon acik gorunuyor ama gunboyunca arayanlar ulasamamis. Telefonu bugun yeniden, 4. kez Tim'e teslim ettim, servise gondermesi icin. (Turkcell'den taahhütlü aldığım için) Samsung yetkilileri, Kurumsal markayiz falan demeyin artik su telefonu degistirin !!! Sabrimi zorluyorsunuz !

 • Alper Ş.
  16 Temmuz
  00:09

  6 Temmuz'da başlatılan inceleme hala sonuçlanamadı. Daha ne kadar mağdur edeceksiniz acaba? Bunca şeydeb sonra hala telefonum değiştirilmezse, hakkımı tüketici mahkemesinde arayacağım ! Acil çözüm bekliyorum

 • 06 Temmuz
  00:13

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi