Samsung Israrla Değişimi Red Ediyor!

Abdülkadir M. |

15 Temmuz'dan beridir süren(deep freezin çalışmaması) sorunumuza çözüm bulunamadığı halde firma hala değişime yanaşmıyor. En son 9 eylülde atölyeye alınan buzdolabım servis yetkilerini uyarmama rağmen(dolap tamirden sonra, en az 4 gün sizde kalsın diye) dolabı bana 12 eylülde teslim ettiler. Şu an itibari ile buzdolabının deep freeze kısmındaki sorun(dondurmama) tekrar başladı.

Dolabımın değişmeyen parçası kalmadı. Servise gitti geldi. Dolabın üstünde çizik ve çökükler oluştu. Yasal yollara başvurarak maddi ve manevi tazminat davası açmaktan başka yol varsa bilelim. 2 aydır sorunu çözemeyen bir firma Samsung. Buzdolabı gibi günlük kullanılan bir cihaz üstelik. Alış tarihim 30.04.2012(yani bir yıl 5 ay)

Etiketler :

Dondurucu Problemi Tamir Süresi Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Eylül
  14:21

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 17 Eylül
  09:18

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi