Samsung Isınan Ve Camı Kırılan Cihaz İçin 600 TL İstiyor!

Adem Ç. |

4. Samsung telefonum. Bu telefonla ilgili yine buraya bıraktığım ilandan dolayı aramış ve çözüm bulamamışlardı. Telefonumun çok fazla ısınması ve kitlenmesi yüzünden çekmediğim kalmadı. Telefon Samsung Galaxy Note 2 . En sonunda sinirlenip fırlattım ve camı kırıldı. Bunun için Samsung bana ne yapabilir tabi ki 600 TL ver camı değiştirelimden ötesi yok.

Ürettiğiniz ve zamanında servet verip aldığımız ürünleri takip eden yok. Benim mağduriyetim için Samsung sadece arayıp bana Telpa'nın telefonunu veriyor. Telpa'da sağolsun sadece telefonu yeniden başlatıp veren cinsten bir firma.

Etiketler :

Isınma Ekran Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Kasım
  14:54

  Sayın ilgili,

  Kullanıcımız adına yetkili birimler ile irtibata geçilmiştir. Kullanıcımızın cihazı garanti haricidir. Ürünün, kullanım kılavuzuna aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar, garanti kapsamı dışındadır. (Garanti kapsam dışı kalan cihazlar için ücretli bakım onarım desteği verilmektedir) Garanti harici durumlar, standart olarak tüm üreticilerde aynı şekilde uygulanmaktadır.

   

  Samsung Electronics olarak, sadece yetkili teknik servislerimizin vermiş olduğu raporlar doğrultusunda bilgi verebilmekteyiz. Yetkili teknik servislerimiz, cihazınızda garanti harici bir durum ile karşılaştı ise, farklı bir işlem tarafımızdan yapılamamaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz.

   

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Adem Ç.
  17 Kasım
  19:01

  İlgilenme iletişim yok.

 • 14 Kasım
  23:21

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.