Samsung İnternet Bağlantı Problemi...

Engin E. |

Ue40eS6 140 serisi TV'de Wifi sorunu bulunmaktadır. Genel bir sorundur. TV'yi aldığım günden beri İnternete kablolu bağlantı ile giriyorum. Bugün arkadaşımın wifi ile bağlanamıyorum bir kontrol et demesi üzerine benim TV'nin bağlanamadığını gördüm. Forumlarda araştırmalarım sonucu bunu genel bir sorun olduğunu öğrendim. Samsung ile iletişime geçtiğimde 2 yıl garanti süresi dolduğu için ücret karşılığı servis yönlendireceklerini öğrendim.

Etiketler :

Web Bağlantı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Engin E.
  09 Şubat
  23:46

  gerçekten hiç yardımcı olmadiniz teşekkür edemiyorum. Bir dahada asla Samsung urun almayacagim. Ailem LG aldi ve onlar urunlerinin sonuna kadar arkasindalar. O yüzden artık samsungu hayatimdan cikariyorum. kullandığım ürünler Smart TV / Galaxy S5 telefon/ ev sinema sistemi. bütün yenilemelerimde Samsung kullanmayacagim.

 • 15 Ocak
  12:32

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr