Samsung İndiremediğim Oyunun Ücretini İstiyor!

Burak I. |

Samsung s4 telefonumuzdan kredi kartımla Google Play Store dan uygulama indirmeye çalıştım.
telefon her seferinde hata mesajı tarzı bir şeyler yazdı.Fakat tüm denemelerde kredi kartımdan para çekilmiş. Yani Google paramı çekmiş ama telefon uygulamayı indirmeme izin vermemiş.
Sonuç olarak bankadan kredi kartımı kapattırdım.

Samsung'u defalarca aradım mesaj attım ama bizi ilgilendirmez Google Play Store 'la sorununu çöz dedi. Peki o zaman verin bilgilerini arayım dediğimde ise bizde böyle bir bilgi yok dediler . Zaten Google Play Store 'un sitesinde de iletişim bilgileri mevcut değil. Sonuç olarak vatandaş mağdur oldu, bu uygulama ile birlikte bana bu telefonu satan Samsung ise bana yardımcı olmadı.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak I.
  12 Mayıs
  11:03

  telefonu o program ile satıyorsan, google sorununu çöz diye işin içinden sıyrılmak çok kolay.sonuç olarak telefonunuzdan kredi kartı ile aliş veriş yapmayın.

 • Burak I.
  04 Haziran
  11:37

  aradım ama aynı cevap ' google görüşün bizi ilgilendirmez '

 • Burak I.
  04 Haziran
  09:57

  Arkadaşlar bu milyon dolarlık şirketler bizleri sadece para kaynakları olarak görüyor.amaçları arasında müşteri memnuniyeti yada çıkan sorunların çözümü yok.kapitalist düşüncenin varlığını uzak doğu ülkeleri de benimsemiş artık.

 • 03 Haziran
  09:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Burak I.
  02 Haziran
  17:35

  Şikayetim ile ilgili hiçbir ilgi beni aramamıştır.