19 Nisan 2013

Samsung İmza Atılmak İstenmeyen Servis Fişi!

18. 04. 2013 tarihinde bozulan Samsung markalı telefonumu yetkili servise götürdüm. İlgili servis ürünün teslim işlemlerini yaparak, teslim evraklarını bana imzalattı. Daha sonrasında bana da bir nüshasını verdi. Ancak bana verilen evrakta bayinin imzası bulunmamaktaydı. Ben yetkili imza kısmının imzalanmasını istediğimde bana böyle bir işleme gerek olmadığı söylendi. Şimdi soruyorum Sanayi Mallarının Satış Sonrası Hizmetleri Hakkında Yönetmelik, Madde 11 teslim fişinin özelliklerini belirtirken "f- servis yetkilisinin imzası" ibaresi sizin için ne gibi bir anlam ifade etmektedir. Her şey bu kadar açıkken neden imzalamaktan kaçınmaktasınız. Neden Yönetmeliği hiçe saymaktasınız.

Mehmet 177 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet20 Nisan 2013

    Müşteri Hizmetleri'nin nasıl bir mantıkla çalıştığını anlamak mümkün değil. Verilen cevabın meali aynen şu şekildedir. "Biz kanun, yönetmelik tanımayız, kendi bildiğimizi yaparız. Ayrıca bizi bakanlığa şikayet etmeye felan kalkmaya çalışmayın, hiç bir şekilde firma ünvanımızı, vergi dairemizi ve numaralarımızı paylaşamayız". Kurumsal ve şeffaf bir firma olmanın gereği bu olsa gerek. Sanayi Bakanlığı incelemeleri başlayıncada bu tavrı sergileyebilecek misiniz ? Merak ediyorum. Bir daha Samsung mu? Asla !

  • Samsung Telefon Temsilcisi19 Nisan 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön