Samsung İmei Numarası Kayıtlı Değil Mesajı Geldi.

Aliye B. |

Samsung Grand 2 telefonu aldım ses yankısı yapmasından dolayı garantiye verdim. Anakartın değiştirdikleri belirttiler. İmei numarasının kayıtlı olmadığını ve 2 ay içinde bildirilmesi gerektiğini bildirilmediği takdirde telefonun kapanacağına dair telefonuma mesaj geldi. Servise sorduğumda dikkate almamam gerektiğini onların bildireceklerini belirttiler.

19 Ocak itibariyle telefonum kapandı.O gün hem yetkili servisi hem de Samsung 444 77 11 numarasını aradım durumu anlattım gün içinde açılacağını belirttiler bu saat oldu telefonum hala kapalı. Her gün açılacak deniliyor ama herhangi bir süre belirtilmiyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aliye B.
  28 Ocak
  14:23

  Aradığınız size dönülecek dediniz ama hala bir dönen olmadı telefonum hala kapalı.

 • 24 Ocak
  16:22

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 21 Ocak
  17:35

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr