27 Ağustos 2013

Samsung IMEI Numaram Klonlandı!

Geçen hafta 'Yasal Uyarı' başlıklı bir SMS geldi telefonuma . IMEI numaramın klon dışı olduğunu ve yakın bir tarih de telefonumun kullanım dışı kalacağını belirtmişler. 2010 yılında faturalı bir şekilde temin etmiş olduğum Samsung telefonumun bu şekilde kullanım dışı kalmasına göz yummayacağım . Tüm hukuki haklarımı sonuna kadar savunacağımı bildiririm.

Eda 62 Okunma

Cevaplar

  • Eda02 Eylül 2013

    Merhaba, İlgili GENPA Bayisinden telefonuma ait fatura yeni tarafıma ulaştığı için telefon ile ilgili herhangi bir işlem yaptıramadığım için olumlu ya da olumsuz sonuç almış değilim . Bu hafta içinde nihai sonuca ulaşacağımı umuyor ve yapılan bu haksızlığın peşini bırakmayacağımı da bir kez daha belirtmek isterim.

  • Samsung Telefon Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

  • Samsung Telefon Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön