Samsung İmei Kodunu Değiştirdi!

Çağla Ç. |

Garanti kapsamında olan telefonumu şarj olurken normal sayılamayacak seviyede ısınıp,kitlendiği için bakırköy incirli caddesinde bulunan yetkili servise götürdüm.Telefonu aldığımda ana kartın değiştirildiği buna paralel imei kodunun değiştirildiği yasal uyarının tarafıma geleceği söylendi.

Nitekim mesaj geldi imei kodu değişikliği yüzünden telefonumun kapatılacağı yazıyordu.Yetkili servis bu mesajı ciddiye almamamı ve telefonu kullanabileceğimi söyledi ancak telefonum imei kodu değiştiği için açılmıyor.

Tekrar aynı yetkili servise gittiğimde ilgili birimlere mail atıldığı ve beni tekrar arayacaklarını söylediler ancak oldukça ilgisizler kimse beni aramıyor telefonumu kullanamıyorum.Mağdurum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağla Ç.
  09 Mayıs
  16:13

  Telefon yanımda değilken aradıklarından tarafıma ulaşamadılar tekrar aranırsa sevinirim

 • 09 Mayıs
  15:32

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi