14 Ekim 2013

Samsung İlk Kullanımda Bozulan Makinemin Yenisi Gelmedi!

Samsung Marka WF1802WPC model çamaşır makinesi aldım ve ilk kullanımda bozuldu. Yetkili servisin gelme sürecini yer kısa olduğundan geçiyorum. Ana kartta arıza var ve makine yenisiyle değişecek. 2 haftadır bekliyoruz. Samsung yetkili servisi dediğiniz kısım hiçbir şeyden haberleri olmayan call center grubu. Gerçek bir yetkiye ulaşamıyorum.

MTA Elektronik çok yetersiz bir kurum. Kesinlikle hiçbir şey hakkında fikirleri yok. Onlar müşteri temsilcisine iletiyor müşteri temsilcisi servise, sorunu çözen yok ama. Samsung nasıl bu kadar amatör bir firmayla çalışıyor?Call center yerine konuyu bilen kişiyle konuşulmalı . MTA 'ya hangi birimden çamaşır makinesi gönderiliyor benim bu birime ulaşmam gerek.

Dolunay 171 Okunma

Cevaplar

  • Dolunay 29 Ekim 2013

    Çamaşır makinesi ile ilgili sorun çözüldü, bunun için teşekkürler. Sorunu olan kişilere tavsiyem; günde bir kaç kez hem yetkili servisi hem de ürün çağrı merkezini aramaları, mail atmaları ve internet ortamında sorunlarını dile getirmeleri. Kısaca sorunun peşini bırakmamanız gerekiyor.

  • Samsung Temsilcisi18 Ekim 2013

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Temsilcisi15 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön