Samsung İlgisizlik Ve Çözümsüzlük!

Ertuğrul K. |

Telefonu aldığım ilk ay bataryadan dolayı yeni batarya verildi. Akabinde 3 kez aynı problemlerden ötürü Samsung servisine götürdüğüm telefonuma hiçbir çözüm üretilmeden yazılım yükle gönder politikasıyla "kendilerine göre çözüm üretiliyor" ve kendilerini tatmin ediyorlar. Son gönderdiğim de ise detaylı inceleme talebinde bulunmama rağmen bununla alakalı not dahi alınmamış ve telefonum 2 gün içinde yazılım atıp servis işlemi bittiği söylendi. Verdiğim tarihte garantim devam ediyordu ama şuan devam etmiyor ve telefonumda aynı problemler devam ettiği için çözemedikleri problemleri tekrar çözmek için ücret talep ediliyor. Bu haksızlığın önüne nasıl geçilecek çok merak ediyorum!

Etiketler :

Batarya Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Eylül
  16:27

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 02 Eylül
  00:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi