Samsung İlgisizlik Had Safhada!

Erdinç E. |

Ankara Necatibey Samsung servisinde Samsung Note 2 marka cep telefonumun ana kartını değiştirttim. 24.10.2014 tarihinde cihazım imei kaydı yapılmadığı için aramalara kapandı. 27.10.2014 tarihinde gene Necatibey yetkili servise gittiğimde cihazın kaydının yapılacağını 24 ile 72 saat içerisinde açılacağını söylediler. Bugün yani 03.11.2014 tarihinde Samsung Müşteri hizmetlerini aradığım da BTK'ya herhangi bir bildirimin olmadığını benim isteğim üzerine bildirimi yapacaklarını söylediler bu ilgisizlik ve alakasızlık nedir anlamadım ne zaman dolacak bu 24 ila 72 saat üst düzey yöneticilere soruyorum!

Etiketler :

Ana Kart Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdinç E.
  07 Kasım
  11:44

  Çözüm sürecine girildi.En kısa zamanda çözümlenir umarım

 • 07 Kasım
  11:43

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 04 Kasım
  11:08

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr