Samsung İlgisiz Servis.

Ali O. |

O kadar para verip klima alıyorum, servis gelip klimayı bağlıyor ama yanlış kurulum sonucu klima doğru düzgün çalışmıyor. Yeniden çağırıyorum, yine geliyor klima 3-5 ay çalışıyor yine bozuluyor. Çalıştırınca sigortalar atıyor, müşteri hizmetlerini aradım 1 ay oldu garanti doldu, hala gelecekler gelmediler. Bana yoğunluk var diyorlar, kardeşim benim klimam sizin yüzünüzden bozuldu. Bana öncelik vermeniz gerekiyor, yoğunluk beni ilgilendirmiyor.

Etiketler :

Kurulum-Montaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali O.
  24 Ağustos
  16:16

  Sorunum hala çözülmedi ve ben hakkımı sonuna kadar arayacağım insanları sömüren, mal satana kadar uğraşıp malı sattıktan sonra arkasında durmayan ne kadar firma varsa hepsine lanet olsun bu ülkeden gitsinler. Şimdi hakkımı mahkeme yolu ile arayacağım.

 • Ali O.
  12 Temmuz
  09:12

  Sitede Samsung diye aratınca Samsung servisleri öncelikli olarak klima ve diğer ürünlerinde yüzlerce Şikayetvar. demek ki ortada ciddi bir sorun var Türkiye de siz bu işi yapamıyorsunuz. Utanmadan her şikayetin altına copy-paste cevap vermişsiniz. İlginiz bu kadar sizin her dostuma her arkadaşıma, ulaşabildiğim herkese sizin ürünlerinizi asla almamaları konusunda uyaracağım.

 • 11 Temmuz
  12:35

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr