Samsung İlginç Teknik Servis Anlayışı!

Ayşegül K. |

2600 TL vererek aldığım Note 3 telefonumun kenar boyası kabardı bir defasında elimden düşürüp başka bir yerinde darbe olduğu için diğer alakasız kenarda oluşan boya kabarmasını teknik servisi kabul etmeyip 600 lira kasa değişimi için ücret talep ediyorlar ve herhangi bir şekilde yardımcı olmuyorlar. Koskoca firma dünyanın parasını verip aldığım telefonuma benden kaynaklı başka bir sorun olduğu için kendi sorunlarınıda kabul etmiyorlar. Bu nasıl anlayış anlamadım!

Etiketler :

Kasa-Panel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşegül K.
  26 Ağustos
  17:25

  Aradınız ne oldu yine kendinizi haklı çıkardınız yine aynı şeyi söyleyip kapattınız herkese söylüyorum bir daha Samsung almayıııınnn

 • 24 Ekim
  18:54

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 21 Ekim
  11:18

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr