Samsung İç Ekran Kırılmasına Kullanıcı Hatası Dedi!

Sarper S. |

S4 model telefonumu Samsung'un garantisi dahilindeki telefonum cebimdeyken dışında en ufak bile çizik bulunmadığı halde iç ekranı kırıldı. 12 Aralık 2013'te Beşiktaş'ta bulunan yetkili servise (ekmen diye bir firma) bıraktım. Bankoda hizmet veren bayan ilgisiz ve laubali bir şekilde kullanıcı hatası olduğunu garanti dışında olduğunu söyleyip 550 TL istedi. Israrım üzerine aynı ilgisizlikle teste göndereyim, 3 gün içinde dönüş yapacağız deyip telefonu aldı.

Ayın 18'i oldu 4. iş günü oldu ne arayan var ne soran. 4447711 numarayı arıyorum cihazınız testte detaylı bilgi için 08504808585 numarasını veriyorlar, arıyorum arıyorum açan yok. Bu nasıl kullanıcı hatası bu nasıl müşteri memnuniyeti?

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sarper S.
  23 Aralık
  16:01

  Cihazımla ilgili sorun hala çözülmedi 4447711 i aradığımda telefonumun durumundaki değişikliği öğrendim ama sonuçla ilgili bir şey anlamadım daha detaylı bilgi alabilmek için form oluşturuldu ama telefonumun bulunduğu servisten hala ses seda yok hala ulaşılamıyor. Samsung da yeterli bilgi sağlayamıyor size ulaşılacak dediler ne arayan var ne de soran

 • 19 Aralık
  17:17

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 18 Aralık
  23:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi