28 Ocak 2014

Samsung İade Talebimi Dikkate Almıyor

18 Ocakta aldığım Samsung F455 Ev sinema sisteminden su tesisatından gelen sızıntı sesine benzer ses geldiği için ertesi günü servisten randevu aldım ancak gelinmeyince tekrar görüşerek ürünü kendim götürdüm. Bu modelde daha önce de bu sesle ilgili şikayet geldiği ve Samsung merkeze gönderildiği ancak merkez tarafından arıza olarak kabul edilmediği, bunun da gönderildiğinde aynı durumun olacağı bilgisi verildi.

Üründe kullandığım diğer ürünlerde duyulmayan ve ürünün DVD merkezinden kaynaklı ve tüm kolonlarına yansıyan, daha önce de başkaları tarafından bildirilen ancak arıza kabul edilmediği iletilen bu ses sebebiyle aynı veya fiyat farkını vererek daha üstün bir Samsung ürünüyle değiştirilmesini istiyorum.

Cenk 632 Okunma

Cevaplar

 • Cenk 29 Ocak 2014

  Herhalde aynı konu için hem Samsung Müşteri Hiz hem de Teknosa ile 6 defa görüşmüşümdür. Yukarıdaki otomatik cevaplar gönderilince sorun çözülmüş olmuyor. Aldığım cihazdaki sesler yukarıdaki mesajlarla henüz giderilmedi. syg.

 • Samsung Temsilcisi29 Ocak 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Temsilcisi29 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön