18 Temmuz 2014

Samsung İade Süreci Uzun Sürüyor.

22.06.2014 tarihinde büyük bir marka yanılgısı sonucu Samsung 'a güvenerek 18000btu bir klima satın aldım. Ebru elektronik denen saçma servisinin 1 hafta sonra lütfetmesi ve kabalık sınırlarını zorlayan elemanlarının dış ünite gaz vanasını kırması sonucu ürünü tamir teklif ettiler.

Sonra ısrarlarımızla değişime aldılar ve Samsung merkez 20 gün bunu acaba değiştirsek mi diye düşündükten sonra karar verdi. Değiştirelim ama ürün elimizde kalmadı para iadesi yapalım. Yapın dedik 3 gün oldu adamlar lütfedip aramıyorlar bile. Biz aradık ne oldu diye bize öyle bir kayıt yok bir servisi arayın onlara sorun diyor bana müşteri temsilcisi. Nasıl bir firmasınız siz?

Yusuf 2.362 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf 19 Temmuz 2014

    Sayın Yetkili ; Emin olabilirsiniz ki bütün yolları denedikten sonra böyle bir yola başvurdum. Ve hala ne yazık ki problemimi çözmemekte ısrarcı olduğunuzu hayret ve üzüntü ile takip ediyorum.

  • Samsung Temsilcisi18 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.   Saygılarımızla,     Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön