Samsung İade Süreci Uzun Sürüyor.

Yusuf Fatih Ç. |

22.06.2014 tarihinde büyük bir marka yanılgısı sonucu Samsung 'a güvenerek 18000btu bir klima satın aldım. Ebru elektronik denen saçma servisinin 1 hafta sonra lütfetmesi ve kabalık sınırlarını zorlayan elemanlarının dış ünite gaz vanasını kırması sonucu ürünü tamir teklif ettiler.

Sonra ısrarlarımızla değişime aldılar ve Samsung merkez 20 gün bunu acaba değiştirsek mi diye düşündükten sonra karar verdi. Değiştirelim ama ürün elimizde kalmadı para iadesi yapalım. Yapın dedik 3 gün oldu adamlar lütfedip aramıyorlar bile. Biz aradık ne oldu diye bize öyle bir kayıt yok bir servisi arayın onlara sorun diyor bana müşteri temsilcisi. Nasıl bir firmasınız siz?

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Tamir Süresi Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf Fatih Ç.
  19 Temmuz
  00:47

  Sayın Yetkili ;

  Emin olabilirsiniz ki bütün yolları denedikten sonra böyle bir yola başvurdum. Ve hala ne yazık ki problemimi çözmemekte ısrarcı olduğunuzu hayret ve üzüntü ile takip ediyorum.

 • 18 Temmuz
  23:00

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi