Samsung İade İçin Bekletiyor.

Sinan A. |

Samsung'tan beğenerek aldığım bulaşık makinesi hiç göründüğü gibi kaliteli çıkmadı. 15 kere kullanamadan altından su akıtmaya başladı. Servis görevlileri gelip kontrol ettiler. Cihazın arızasının tamir edilemeyecek kadar büyük olduğunu söyleyip, değişim yapılması için merkeze bilgi aktarıyoruz dediler. Fakat onlar gittikten sonra arayan soran yok.

Çağrı merkezi beklememiz gerektiğini söylüyor. Değişim hakkı olan ve servis tarafından arızası tespit edilmiş cihaz için neden bekletiliyoruz. Bu cihazı süs olsun diye almadık. Bulaşık makinesi lazım olduğu için aldık 1 aydır paramızla rezil olduk. Acil olarak işlemlerin tamamlanıp paramın iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Ürün İade Su Girişi-Tahliye-Su Akıtma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinan A.
  24 Mart
  13:16

  Hala paramı alabilmiş değilim. 2 aydır hala bekliyorum. Samsung bozuk sattığı ürünün arkasında durmuyor. Ne bilgi veren var ne de yardımcı olan. Paramla rezil olmak böyle bir şey olsa gerek.

 • Sinan A.
  16 Mart
  13:51

  1.5 aydır iadesi onaylanan yani bana bozuk olarak satıldığı servis tarafından tescillenmiş cihaz için para iadesi bekliyorum. Hala arayan, bilgi veren yok. Bu ne rezillik 1.5 ayda para iadesi yapılamaz mı?

 • 25 Şubat
  17:23

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr