Samsung İade!

Şamil K. |

Samsung televizyon arıza yapmıştı. Hatanın televizyondan olduğunu para iadesinin yapılacağını söylediler ama bir aydır haftada dört defa aramama rağmen bu hafta sizi arayacaklarını ya da muhasebe aşamasında olduğunu sıranın size geleceğini söyleyip oyalıyorlar.

Televizyonu alırken hemen parasını alıyorsunuz hatanın ve sorunun sizde olduğu zaman insanların niye parasını hemen ödemiyor mağdur ediyorsunuz. Ayıp değil mi koskoca kurumlaşmış bir firmasınız. Yakışıyor mu size?

Etiketler :

Kusurlu - Arızalı Ürün Teslimi Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şamil K.
  06 Nisan
  10:42

  Samsung şikayetimin üzerinden hemen hemen bir ay olmasına rağmen her hangi bir sizden netice alamadım. Para iadesi yapılacağını söylediniz hayla yapılacak bekliyorum. İki ay oldu yeter artık milleti oyalaman, insanlarında bir sabrı var ayıp be. Dalga mı geçiyorsunuz benimle yeter artık.

 • 19 Mart
  11:15

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 18 Mart
  14:16

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr