Samsung Http://www.destekbilisim.com Telefon İçin Ücret Çıkardı!

Turan G. |

4 ay önce almış olduğum Samsung S4 Active marka telefonum havuz kenarında 10 sn suya maruz kaldı ve su geçirdi. Cihazın tüm muhafazaları kapalıydı. Cihazın arka kapağı tamamen kapalıydı kameranın altındaki tırnak dahil. Cihaz için 1300 TL fiyat çıkarmış kendini bilmez http://www.destekbilisim.com firması .Su geçirmez diye satılan ürün su geçiriyor. Daha yüksek derinlikler de yarım saat suya dayanıklıymış ama yalan.

Etiketler :

Kamera Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turan G.
  24 Ocak
  16:04

  Ürün ile ilgili yorumlara bakınızhttp://shiftdelete.net/s4-active-su-gecirirse-degisecek-46270

 • Turan G.
  24 Ocak
  16:02

  Aradan 4 ay geçmesine rağmen halen tarafınızca bir çözüm üretilmedi. İlgisiz alakasız ve sorumsuz bir teknik servisiniz var 4 aydır telefonum yok mağduriyetim devam ediyor suya dayanıklı denen ürün nasıl olur da suya 1 dk dan az bir süre de su geçirir. Siz ancak müşteriyi suçlayarak kaçıyorsunuz. Kendi ürettiğiniz bir ürün beyan ettiğiniz özellikleri taşımıyorsa bu nasıl tüketicinin sucu olabilir? Değişim talep ediyorum tekrar.

 • Turan G.
  24 Eylül
  09:18

  Servisleriniz yetersiz. Para kazanmak uğruna tüketiciyi mağdur ediyorsunuz

 • 18 Eylül
  12:51

  2686781 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 16 Eylül
  21:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi