Samsung Hm1500 Kulaklık Değişimi...

Vedat T. |

Temmuz 2014 tarihinde, garantisi olan Samsung bluetooth kulaklığım arıza yaptı. Bostancı yetkili Samsung servisine teslim ettim, 1 ay sonra yeni bir kulaklık verdiler, oda arızalı çıkınca, aynı servise hemen geri götürdüm.

Bugün ekim 27. 2014 olmasına rağmen henüz ürünü servis den alamadım, çünkü genel servisimizde yok diyorlar. Her yerde olan, ve tüm mağazalarda satılan bu ürün nasıl olur da genel servislerinde olmaz.

4447711 denilen merkez numarasına 3 sefer kayıt yaptırmama rağmen, 3 aydır henüz bu Samsung bluetooth kulaklığa ulaşamadım. Samsung hm 1500 model olan bu kulaklık piyasada 70 TL ye satılmaktadır. İşte Samsung servis kalitesi budur.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ekim
  11:42

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 28 Ekim
  11:40

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr