Samsung Hizmet Vermiyor.

Murat Ç. |

Hediye gelen ec-st150fbdbtr foto makinesi için, web üzerinden servis talep formu oluşturdum. Bekliyorum ki bir çok firma gibi karşıma kargo adres bilgileri gelsin ve fotoğraf makinesini servise yollayayım. Nerede? Meğerse bu bir zulmün başlangıcıymış. Önce müşteri hizmetlerini aradım. Bir servis telefonunu verdiler, aradım. Telefona çıkan "biz fotoğraf makinelerine bakmıyoruz! " dedi telefonu kapattı.

Merkezi aradım. Meta elektronik servis no. verdiler. Aradım defalarca açan olmadı. Merkezi aradım. Ekmen servis yine açan yok, yine merkezi aradım kimin numarasını verdiler bilin bakalım: Ekmen ve Meta! Böyle ortada kaldık.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ocak
  14:48

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Murat Ç.
  16 Ocak
  17:26

  Defalarca 4447711 numaradan aradım da çözüm MÜ ürettiniz sanki? Ha bire servis telefon No.. veriyorsunuz. Servisleriniz tenezzül edip telefonu dahi açmıyor. mh deki arkadaşlarınız da yine aynı teraneden devam edip yine servis telefonu veriyorlar. Kısır döngü. Bu da yetmezmiş gibi garanti kapsamındaki arızalı ürünü cebimden kargo ücreti ödeyip gönderecekmişim. Vay vay vay! Apple dan örnek alın hizmet nasıl verilir diye!

 • 16 Ocak
  15:45

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr