Samsung Her Yıl Bozulan Kulaklık.

İbrahim A. |

11.11.2012 tarihinde Hepsiburada.com sitesinden almış olduğum ve son derece memnun olarak kullandığım Samsung hs3000 kulaklığım Kasım 2013'te şarj almamaya başladı, ilgili firmalar ile görüştüm ve ürünü yenisi ile değiştirdiler.

Değişen ürün 10 Ocak 2015 tarihinde ürün yeniden arızalandı. Bu sefer de açma kapama düğmesi bozuldu. Satıcı Firma ve Yetkili Servis ile görüştüğümde ise Garanti süresi dolduğu için işlem yapılamayacağı belirtildi.

Buraya kadar olan her şey usulüne ve kanunlara uygun olsa da tüketiciler olarak mağduriyet yaşıyoruz. Bizler ürün tercihi yaparken öncelikli kriterimiz ürünün arızalanmadan yıllarca çalışmasıdır. Ama bu ürün bu özelliklere sahip değil.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  17:00

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 12 Ocak
  15:13

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr