Samsung Her Soruna Kullanıcı Hatası Diyor.

Emre Bora B. |

Kullanmış olduğum Samsun S4 marka telefonun ekranında kendi içinden dalgalı lekeler oluşmaya başladı. Bayi aracılığıyla cihazı servise gönderdik. Servis ekranda çatlak, çizik, darbe olmamasına rağmen tüketici hatası diye yanıtladı. Bu arada telefonda çizik bile yok ve bayi bunun cihazın içinden kaynaklı bir sorun olduğunu kabul ediyor. Şimdi ekranı değiştirmek için 460 TL talep ediyorlar.

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre Bora B.
  29 Temmuz
  16:18

  Samsung firmasının göstermiş olduğu tutum kesinlikle çözüm odaklı değil sadece tüketiciyi ikna etme üzerine. Cihazın arızası ile ilgili sorunu cihazda bulmaya çalıştıkları başka sorunlarla sorumluluğu tüketiciye atıp kendilerini aklamaya çalışma çabasından ibaret. Her anlamda yetersiz. Zaman kaybı, tüketiciyi daha fazla germekten başka hiçbir işe yaramıyor.

 • 29 Temmuz
  16:07

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 25 Temmuz
  18:32

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi