Samsung Hediye Ürün Teslim Edilmedi!

Ceyhan D. |

Samsung'tan 140 ekran TV aldım telefon hediyesi vardı reklamlarında 30 gün içinde teslim diye yazılmasına rağmen hala teslim edilmedi 50 gün oldu. Samsung iletişimi defalarca aramama rağmen telefonlarıma dönen olmadı şikayetçiyim şu an çok yoğunluk var talep fazla gibi cümlelerle beni oyalıyorlar, koskoca çok güvendiğim Samsung gibi firmaya hiç ama hiç yakışmadı.

Etiketler :

Kampanya - Taksit Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ceyhan D.
  08 Haziran
  12:20

  Hediye ürün hala teslim edilmedi

 • Ceyhan D.
  18 Mayıs
  15:20

  3 aydır beni uğraştırıyorsunuz

 • Ceyhan D.
  18 Mayıs
  15:19

  Alın o telefonu müsait yerlerinize sokun

 • Ceyhan D.
  18 Mayıs
  15:00

  Samsung hala telefonumu teslim etmedi ve tüm haklarımı kullanıp TV iade etmek istiyorum hala telefonum gelmedi bugün Samsung iletişimi aradım verilen cevap. Ellerinde telefonun stogunun olmadığını onun için bekleyeceğimi belirttiler fakat ben Samsung bayilerine gittiğimde hepsinin ellerinde stoğunu mevcut ellerinde olduğunu ve satışı hemn yapabileceklerini ilettiler Samsung bayilerinde olan bir telefon Samsung'un kendi ana merkezinde yok bu saatten sonra sizi tercih etmeyeceğim

 • 04 Mayıs
  10:30

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr