Samsung Hayal Kırıklığına Uğrattı!

Tayfun K. |

Eylül 2014'te sırf Samsung markasına güvendiğimden yeni bir telefon aldım. Galaxy Grand Neo. o günden buyana 3 kez servise bıraktım telefonu. 5-10 kez de Çağrı Merkezi ile görüştüm. Ne dediler se yaptım. Ama bu telefon bozuk. Akıllı Telefona uygulama yüklemeyin diye bir çözüm önerisi ile geliyorlar. Bu telefona yüklediğim uygulamalar ve daha fazlası Samsung Tabletimde (Eşime ait) s3 Mini Cep Telefonunda (Eşime ait) yıllardır çalışıyor. Ne tabletler ne de s3 Mini kapanmıyor. Ama bu 1 aylık telefon her gün kitleniyor. Açmak için Batarya çıkarıyorum. Ben bu telefon ile ilgili büyük hayal kırıklığı yaşıyorum. İlk 6 ay içinde ücret iadesi hakkımı istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tayfun K.
  04 Kasım
  11:49

  konuyu hakem heyetine taşıdım.

 • 25 Ekim
  11:51

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 23 Ekim
  12:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi