21 Ekim 2016

Samsung Havlu Atmış...

31.10.2014 tarihinde Samsung'tan iki tane fotoğraf makinesi aldım. Bunlardan biri bir yıl önce arıza yaptı. Bostancı'daki Samsung yetkili servisine makineyi götürdüm, "Biz bakmıyoruz MTA Elektronik bakıyor", dediler. Bahse konu tamir servisine telefonla ulaşamadım. Öbür makine ile fotoğraf çekimine devam ettim.

Tekrar Bostancı Samsung yetkili servisine gittiğimde servisin kapanmış olduğunu gördüm. Makineyi aldığım akasya Samsung'u aradım. Onlar da "biz göndermiyoruz. 444 77 11 arayın", dediler.

Numarayı arayınca bana MTA Elektronik'in 0 212 572 76 69 numarasını verdiler. Numarayı arayınca "santral arızası nedeniyle bağlayamıyoruz. 444 77 11'i arayın", diye telesekreter uyardı.

Başa dönmüştük. Samsung son telefon patlamasından sonra iyice havlu atmış. Makinenin garantisi 31 Ekim'de doluyor. Makineyi kime onartacağım?

Ramazan 855 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi06 Ocak 2017

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

  • Ramazan22 Ekim 2016

    Bir arkadaşın uyarısı sonucu MTA Elektriğin anlaştığı Aras Kargo ile kerhen 1 yıldır çalışmayan fotograf makinesini yollamak üzere Aras Kargo bürosuna gittim. Bir golde orada yedim. Bana kısaca" ambalajın güvenirliği olmadığı için kargonun yüklenmesi, taşınması ve boşaltılması velhasıl kargonun taşınması sürecinde meydana gelecek hasarlardan Aras Kargo sorumlu olmadığına" dair kağıt imzalatmak istediler. İtiraz edince de kargoya almayız, dediler. Kerhen formu imzaladım...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön