Samsung Hatasını Kabul Etmiyor.

Ece Ç. |

İlk servisten geldiğinde cihaz hasarlı geldi bende tekrar servise gönderdim gönderirken Teknosa'ya yazdırdığım şikayet şöyleydi: cihaz servisteyken sağ alt çerçeve kenarında açma izleri oluşmuş, batarya takılan kısmın alt kısmında çizikler var. Cihaz şarjdayken şarj cihazı ve cihazın kendisi ısınma şikayeti ile gönderilmiş olup sorun devam etmektedir.

Şarj cihazı aşırı ısınıyor mağazamızda denenmiştir diye yazıldı, size farklı şekilde bilgi veriliyor. Cihaz pazartesi elime geçecek umarım cihazım eskisi gibi gelir. Gerçekten çok sevdiğim cihazımdan servisiniz yüzünden soğudum. Samsung gibi bir firmaya bu yakışmadı.

Etiketler :

Isınma Kasa-Panel Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ece Ç.
  24 Nisan
  17:45

  Geri dönüş bekliyorum sorunum çözülmedi hala

 • Ece Ç.
  07 Nisan
  19:28

  Teknik servis hatasını kabul etmesidir dış çerçeve değişmezdi kargo şirketiyle alakali olamaz mı dediniz bana Samsung'un teknik servisinin kendi kuryeleri getiriyormuş bugün cihazımın aldım iç kısımdaki çizimler duruyor demekki sizin servisinin cihazımın teslim etmemiz gerekiyor

 • 06 Nisan
  15:57

  2381763 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 04 Nisan
  22:47

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi