Samsung Hatalı Üretilen TV Ayaklığı!

Esat Ö. |

2012 Kasım ayında Teknosa'dan aldığım LED TV öne doğru eğildiğini farkına vardım. Daha sonra TV ayaklığının resimlerde görüldüğü üzere malzeme yorgunluğu ve yumuşak plastik malzemeye diş açarak TV'nin bütün yükünü bu yumuşak malzemeye baskı yaparak imal edildiğini gördüm. Eve gelen bir çok misafir ve akrabalarımızın çocukları oturma odasında TV ünitesinin altında oynuyor, konuyla ilgili üretim hatasından dolayı oluşabilecek kazaların önlenmesi adına üretilen ayaklığın tekrar güçlendirmeniz ve satışı yapılan ürünlerin toplatılması konusunda gerekli işlemlerin yapılmasını bilgilerinize arz ederim. Model No.:UE40ES6140WXTK Seri No.: za0q3sdc609105a.

Etiketler :

Kusurlu - Arızalı Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esat Ö.
  11 Kasım
  12:53

  Zaten konuyla ilgili öneri ve şikayetimi belirttim Samsung beni arayarak ürünü gelip alıp incelemek için 30 TL ücret talebinde bulundu bana. Konuyla ilgili televizyonun düşmesi sonucu maddi veya manevi zarar gören kullanıcılar için bu başlığı oluşturdum. Konuyla ilgili mağdur olabilecek kullanıcılar üretim hatası olduğunu bu ürünlerde bilsinler istedim. Resimlerden anlaşılacağı üzere yanlış tasarım ve üretim hatalı ürünü satıyor Samsung.

 • 11 Kasım
  12:44

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr