Samsung Hatalı Cihaz İçin Servis Ücreti İstiyor!

Gökhan G. |

Turkcell Has İletişimden 35**27 IMEI numaralı Samsung Note 3 cihazımı 03 10 2013 tarihinde teslim aldım. Ana ekranda belli olmayan iki gün sonra Facebook uygulamasını indirdiğimde mavi ekranda fark ettiğim kılcal bir çizik sandığım bir kırık vardı ekranda. Çok fazla önemsemedim ve cihazı kullanmaya devam ettim. Daha sonra bu kırık zamanla belirginleşti ve ekran tamamen gitti .

Servise yolladığım bu cihaz da lcd ekran kırığı olduğu söyleniyor ve tamiri için benden 596 TL ücret isteniyor. Samsung temsilcisiyle görüştüğümde bu ürünün ayıplı olduğunu belirttim ancak lcd ekranların hiçbir şekilde garanti kapsamında olmadığını belirttiler ve garanti kapsamında olmadığını belirttiler ve çok mağdur oldum.

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Aralık
  16:12

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 18 Aralık
  00:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi