Samsung Hata Raporu Almaktan İş Yapamıyoruz!

Sezgin B. |

2 Hafta önce Vatan Bilgisayardan sıfır note 3 cep telefonu aldım. 6 Yıllık Apple kullanıcısı idim, tövbe bir daha Samsung kullanırsam! Gelelim soruna, instagram- facebok vs. gibi sosyal mecralarda en fazla 15 dakika kalabiliyorum. Sonra telefon donuyor ve hata raporu veriyor. Onu da geçtim Facebook'ta video izledikten sonra videoyu kapatamıyorum. Cihaz donuyor ve komple batarya çıkarıp tekrar takmam gerekiyor. Allah için yetkili servise göndersem telefonu, sorunu çözer misiniz? Yoksa kullanıcı hatası deyip başınızdan mı atarsınız? Ona göre tekrar iPhone alacağım.

Etiketler :

Kurulum Yazılımı Garanti Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Şubat
  11:58

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 23 Şubat
  16:17

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr