Samsung Hasarlı Ürünün Değişimini Geciktirdi.

Salih A. |

Samsung'dan bu kadar çok şikayet varken benim sorunum çözüleceğini beklememin fazlaca iyimserlik olacağını düşünüyorum . Keşke bende almadan önce Sikayetvar.com' a baksaydım.
4157796393 kodu ile değişim kaydı açtırdım. Yetkilendirdiğiniz servisin ürünün hasarlı ve değişeceği raporunu yeterli görmeyip bir başka servise havale ettiniz, fakat hala aranmadım. Sayın yetkili, çok yoğunluk yaşıyorsanız ben kalabalık etmek istemem. Ayak uyduramayacaksanız bu birlikteliği sonlandıralım, sizin iş yükünüz bizimde sinir katsayımız artmasın. Hafta sonuna kadar yeni makineyi kuramazsam komple iade etmek durumunda kalacağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Salih A.
  18 Kasım
  11:23

  Sorunun çözülmesini istediğim sürede ancak telefonla aranıp benden ürünün faturası ve servis formu istendi yani iki hafta geçmesine rağmen işlem anca başlayacaktı. Kim bilir ne zaman değişim sağlanırdı ki ben de buradaki diğer şikayetleri de göz önüne alıp ürünü aldığım yere iade edip farklı bir marka almak durumunda kaldım. Şimdi bir de televizyon lazım fakat seçeneklerimi yarıya indirdiniz. Bu kötü tecrübeyi bu markaya hiç yakıştıramadım.

 • 10 Kasım
  16:05

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Salih A.
  05 Kasım
  14:41

  Az önce ilgili birim geldi. Ben değişim beklerken makinenin fotoğraflarını çekip gittiler yani hasarlı olduğunu bir daha tespit ettiler. İlk gelen yetkili servisde tespit etmişti zaten. Şimdi merkeze göndereceklermiş fotoğrafları ve merkezin beni aramasını bekleyecekmişim. Ne kadar süreceği hiç belli değil. Merkezden onay çıkarsa 1 hafta sürecekmiş değişim. Yani muallak+1 hafta= muallak bir sürede değişim olacak tabi merkez hasarlı ürünü değiştirirse. Değiştirmeyebilirmişte yani, nasıl olacaksa kanunlar karşısında. Üstteki mesajımda tüketici olarak size hizmet almak istediğim makul süreyi yazdım. Bu süre içerisinde işlemimi sonuçlandırınız.

 • 05 Kasım
  11:48

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr