Samsung Hasarlı Ürün Değiştirilmiyor!

Engin A. |

Ankara Ankamall alışveriş merkezindeki Samsung mağazasından almış olduğum ue40es6340 model televizyon henüz duvara montajı yapılmadan kutudan çıkarıldığı anda ekranının çatlak olduğu anlaşılıp servis tarafından geri götürüldü. En fazla 3 güne kadar yenisini getiririz dediler. Ancak 20 gün oldu ne arayan var nede soran. Mağaza,servis ve müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen herkes birbirine yönlendiriyor.

Yeni evlendim ve 20 günden beri oturma odamda televizyon yok. Beni ilgilendirmeyen,benden kaynaklanmayan bir sorundan dolayı kumandasını bile elime almadığım hasarlı televizyonun sıkıntısını ben yaşıyorum. Ürünü satmak için 50 takla atam ürünü sattıktan sonra telefonlara çıkmıyor. Dünyada büyük bir çıkış yapan Samsung böyle satıcı ve servislerle Türkiye'de fazla barınabilecek gibi görünmüyor.

Etiketler :

Kusurlu - Arızalı Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Engin A.
  15 Mayıs
  16:31

  aradığınız doğru ama telefon sisteminizdede sorun var galiba.en az 10 defa aradınız ama sadece aramakla kaldı.bir defa bile sesinizi alamadım.tekrar arayıp bilgi veriniz lütfen.

 • 14 Mayıs
  16:40

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi