Samsung Harici Harddiskime Servis Hizmeti Vermiyor!

Atakan G. |

2013 Mart ayında almış olduğum 1 Tb'lik harici harddiskim veri aktarımı yaparken kesildi ve bir daha bilgisayarımda görünmedi. Meydana gelen arıza sonucu Samsung yetkili servislerine gittiğimde harddisklere biz bakmıyoruz diye yolladılar. Biz bu ürünü Samsung diye aldık onun garantisi altında diye benimsedik ve bilgisayarımdan çamaşır makinesi kadar herşeyde Samsung tercih ediyordum.

Çağrı merkezlerini aradığımda ürünü Seagete firmasının internet sitesinden kayıt ettirip Hollanda'ya kargolamamı istediler. Kargo masrafını da tabi biz karşılayacağız. Bu kadar fazla miktarda harddisk satan bu firmanın arıza çıkan her ürünü Hollanda'ya mı göndereceğiz. Nedir bu.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Bulamama

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Atakan G.
  08 Eylül
  11:57

  harddisk konusunda samsungdan vazgeçtim artık

 • Atakan G.
  05 Eylül
  11:31

  Bu kadar kaliteli bir firma bu şekilde ürününü garantisini yurtdışına bırakmamalı. Arızalı olan hardiskimin yerine değişimi yapılana kadar acil bir tane almam lazım ve büyük ihtimalle seagete ve samsung olmayacak .5-6 ayda hiçbirşey yokken bozulmasıda cabası. Bu ürünleri almayı düşünen arkadaşlarımıda uyarıcam artık. Teşekkürler...

 • 04 Eylül
  10:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi