25 Şubat 2013

Samsung Harici Harddisk Arızalandı!

08.07.2011 tarihinde, Samsung marka 1 harddiski aldım. Harddiskin bozulması
üzerine 09.02.2013 tarihinde, Samsung servisi ile irtibata geçtim ve bana artık harddisk işi yapmadıklarını ve arızalı samsung ürünü için Seagate web sayfasına başvurmamı ve ürünü buradan iade edebileceğimi söyledi. Seagate’in web sayfasında girdiğimde; onarım için ürünün
Hollanda’ya gönderilmesinin gerektiğini, Hollanda’ya kadar oluşacak kargo ve
gümrük masraflarının müşteriye ait olduğunu öğrendim ve 50,00 TL. kargo ücreti ödeyerek arızalı ürünü gönderdim. Kullanıcı servis noktasına kadar götürmek kullanıcının sorumluluğudur ama Yurtdışı kargo ücretinin kullanıcıya ödettirmek anlam veremiyorum. 50 TL'nin iadesini istiyorum.

Celik 632 Okunma

Cevaplar

  • Celik11 Nisan 2013

    Değişen bir şey yok. 50 Tl. Türkiye-Hollanda yurtdışı kargo ücretini benim ödediğimle kaldı. Ama yeni HDD geldi ve Hollanda-Türkiye kargo ücretini onlar ödedi.

  • Celik25 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, öncelikle telefonla arama nezaketinde bulunduğunuz için teşekkür ederim. Ancak ben kargo ücretini bana ödettiğiniz için şikayette bulundum ve siz bana cevaben "Prosedürümüz böyle ödeyeceksiniz." dediniz. Yani hal olan bir şey yok. Zaten ben prosedürünüzü şikayet ediyorum. Şöyle bir cevap verseydiniz benim için daha anlamlı olurdu: "Ocağımıza düşmüşsün ve 100 liralık mal için 50 lira kargo ücretini söke söke ödettiririz." Ben ürünü Samsung dan aldım ve servisinize götürürüm. Hollanda'ya gidecekse, siz gönderirsiniz. Ben malı sizde aldım. Hollanda'dan değil.

  • Samsung Temsilcisi25 Şubat 2013

    1653243 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön