Samsung Haksız Ücret Çıkartıyor.

Can A. |

N7100 telefonumdaki sorunlar için yetkili servise cihazı teslim ettim kasadaki problemlerin garanti dışında olduğunu ücretli olduğunu belirttiler. Isınma probleminin ise garanti kapsamında tamir edileceğini. Görüştüğüm servis yetkilisinin verdiği bu bilgi üzerine kasada herhangi bir işlem istemediğimi cihazımdaki teknik problemin giderilmesini talep ettim. Servisten aldığım cevap ise öncelikle kasadaki değişimi ücretli yaptırmam gerektiğini ve bu ücret ödendikten sonra garanti kapsamında diğer onarımların yapılacağını belirttiler.

Etiketler :

Isınma Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ocak
  18:06

  2940239 -numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Can A.
  02 Ocak
  13:36

  Sadece arayıp müşteri temsilcileriniz gibi anlatacaksanız aramayın lütfen çözüm üretin bizler müşteri olarak bu tip cihazlara binlerce lira para ödedik böyle sorunlar yaşamamak adına piyasada eş değer daha ucuz cihazlar değil de Samsung'u tercih ettik ama yanılmışız galiba

 • 02 Ocak
  08:47

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr