Samsung Haksız Ücret Çıkartıyor.

Çiğdem Ç. |

29/07/2014 tarihinde annem bana Turkcell'den Samsung Galaxy S4 telefon aldı.04/08/2014 tarihinde telefon elime ulaştı ve kullanmaya başladım.5 gün sonra telefonumda ince bir siyah çizgi olduğunu gördüm. Aldığımız yere 21/08/2014 götürdüğümde benden kutusunu ve hiç bir aksesuarını almadan servise gönderdi.

Servisten gelen dönüş 400 tl ödemesi olduğu telefonda darbe olduğu ve servis telefon 27'sinde teslim ettiğimi söyledi. Bunun üzerine Samsung müşteri hizmetlerini arıyorum ve bana söyledikleri servisle aynı fikirde oldukları bende tüketici haklarına gideceğimi belirttiğimde yasal hakkınız gidebilirsiniz denmesi ilginçti 15 -20 günlük telefon ve daha fatura tarihi dolmadan yapılan yaklaşım ilginç.

Etiketler :

Ekran Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çiğdem Ç.
  07 Eylül
  16:00

  SAMSUNG FİRMASINDAN HERHANGİ BİR GERİ DÖNÜŞ NEDE BİR ÇÖZÜM İÇİN ARANMADIM

 • 03 Eylül
  23:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi