Samsung Güncelleme Yapmıyor!

Hasan K. |

Yaklaşık 10 ay önce Samsung Galaxy Note 2 ve 3 ay önce de Note 10.1 aldım cihaz aldım. Samsung kadar satış rakamlarına ulaşmayan cihazlar bile Android 4.4 versiyona geçtiler, fakat Samsung Türkiye 4.3 versiyonuna geçemedi. Bu yüzden ilk ve son olsun Samsung ile alışverişim. En pahalı telefonuna bile güncelleme yapamayan bir şirketle işim olmaz. Bundan sonra kimseye Samsung tavsiyesinde bulunmayacağım ve bu sorumsuzluklarını paylaşacağım.

Etiketler :

Güncelleme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan K.
  02 Ocak
  12:46

  Beni arad?lar evet ama hata bende de?il kendilerinde. iki seferde de telefonu a

 • 22 Aralık
  13:36

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 19 Aralık
  22:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi